Obchodní podmínky

Dodavatel

Trafo CZ, a.s.
Koutníkova 208, 503 01 Hradec Králové
IČ 276 36 224
DIČ CZ 276 36 224

Zapsaná v rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové, doddíl B, vložka 2838
Bankovní spojení ČSOB, a.s., číslo účtu: 313969808/0300

dále jen "dodavatel"

Informace k EET

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

EET informační oznámení podle 112/2016 Sb. Zákona o evidenci tržeb, části třetí, § 25

1. Všeobecná ustanovení

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje tyto Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2. Objednávka zboží

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, hmotnost, výkony, elektrické parametry a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás samozřejmě budeme kontaktovat.

Dodavatel se zavazuje, že svým odběratelům bude dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si dodavatel vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany výrobce, má dodavatel právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si dodavatel vyhrazuje i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu. 

3. Potvrzení objednávky

Objednávka je přijata do 24 hodin. Potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem (způsob přepravy, termín, kontaktní osoba). V případě nejasností Vás budeme kontaktovat, proto je do objednávky vždy nutné uvést telefonní číslo a e-mailovou adresu na odpovědného zástupce kupujícího.

4. Zrušení objednávky

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

5. Expedice, balné a poštovné

Objednané zboží vám zašleme vhodnou formou - službou PPL, nebo Českou poštou jako dobírku. Při objednávce nad 20.000,- Kč neplatíte náklady na dopravu (poštovné), toto se netýká paletové přepravy (služba  DHL) a dodávek do zahraničí. Je možno zvolit i jiný způsob dopravy a to dle charakteru a hmotnosti jednotlivé objednávky.

Platby na fakturu umožňujeme po dohodě vybraným partnerům, kteří u nás nakupují pravidelně.

6. Dodací lhůta

Zboží, u něhož je uvedeno "Skladem", dodáváme do 3 pracovních dnů. Ostatní sortiment je dostupný dle možností příslušného výrobce a po obdržení objednávky Vás o dodacím termínu budeme informovat.

7. Reklamace a záruka

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit dodavateli. Za vady vzniklé přepravcem dodavatel neručí.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.

Záruka se zejména nevztahuje na:

  • nesprávným použitím výrobku nebo nesprávně zvoleným typem výrobku
  • neodborně provedenou montáží
  • nesprávným skladováním
  • případy, kdy nejsou splněny příslušné technické normy, které se k výrobku, jeho montáži a použití vztahují

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem.
Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách www.trafocz.cz.

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny objednávky učiněné na www.trafocz.cz od dne 1.5.2012.