Kontakt

Pracovní doba je 6:30 - 14:00 hod. Nakládky a vykládky provádíme mezi 7:00 - 13:30 hod. V nutných případech lze po telefonické dohodě tuto dobu prodloužit.

Trafo CZ, a.s.
Koutníkova 208
503 01 Hradec Králové
tel.: +420 601 055 460
e-mail:  info@trafocz.cz

 

Vedení společnosti

Ing. Jaromír Lohniský, MBA
CEO

+420 731 608 249

 lohnisky@trafocz.cz

 

Ing. Michal Ročeň
člen představenstva

+420 724 827 479

rocen@trafocz.cz

 

Obchod a realizace

Kateřina Košťálová

Kateřina Aydin Košťálová
manažer divize Obchod a Realizace

+420 727 838 803

kostalova@trafocz.cz

 

Irena Machalová

Irena Machalová
divize Obchod a Realizace

+420 606 628 032

machalova@trafocz.cz

 

Tereza Voborová
vedoucí obchodu a propagace

+420 604 132 252

voborova@trafocz.cz

 

Výroba 

Ing. Pavel Musil
vedoucí výroby elektro

+420 602 496 789

musil@trafocz.cz

 

Jiří Hájek

Jiří Hájek
vedoucí Elektro

+420 724 238 170

hajek@trafocz.cz

 

Jarmil Jech

Jarmil Jech
vedoucí zámečnické dílny

+420 601 583 051

jech@trafocz.cz

 

Karel Cypro

Karel Cypro
vedoucí truhlářské dílny

+420 724 238 180

cypro@trafocz.cz

 

Konstrukce

Ing. Michal Ficbauer
technik výroby

+420 723 420 504

ficbauer@trafocz.cz

 

Zkušebna

Miloš Rybenský

Miloš Rybenský
vedoucí zkušebny

+420 602 667 728

rybensky@trafocz.cz

 

Ilona Kavková

Ilona Kavková
laborantka

+420 727 806 145

kavkova@trafocz.cz

 

Nákup  a skladování

Drahomíra Dostálová

Drahomíra Dostálová
vedoucí skladu

+420 702 218 051

dostalova@trafocz.cz

 

Jiří Hovorka
manažer divize Finance a IT

+420 724 327 849

hovorka@trafocz.cz

 

Ondřej Kavka

 Ondřej Kavka
 manažer divize Personalistika, Výzkum a vývoj

+420 724 895 721

kavka@trafocz.cz