Pronájem transformátorů

Pronájem transformátorů je v řadě případů ekonomicky i technicky nejvýhodnější způsob provozování transformační stanice. Společnost Trafo CZ, a.s. nabízí k pronájmu všechny stroje ve standardním provedení o napětí 6, 10, 22 a 35 kV a výkonech 100, 160, 250, 400, 630 a 1.000 kVA, samozřejmě dle svých aktuálních skladových možností.

Výhody pronájmu spočívají zejména:

  • ekonomická výhodnost - není vysoká vstupní investice nutná pro nákup nového stroje
  • rychlost dodávky - transformátory jsou drženy skladem a mohou tak být poskytnuty zákazníkovi prakticky okamžitě
  • technický stav transformátoru - do pronájmu jsou poskytovány stroje bezprostředně po repasi a zkoušce autorizovanou zkušebnou nebo i nové stroje
  • zajištěný servis - údržbu transformátorů provádí společnost Trafo CZ, a.s. na vlastní náklady, tel. čísla na servisního technika pro případ poruchy jsou k dispozici v pracovní dny mezi 6.30 - 14.00 hod.

Do pronájmu jsou poskytovány buď nové stroje nebo repasované transformátory. Volba závisí na přání zákazníka a momentálním stavu skladu. Pronájmy repasovaných transformátorů jsou proti novým finančně zvýhodněné. Ceník pronájmů a návrh smlouvy Vám zašleme na vyžádání.
Prosím v poptávce specifikujte výkon a vstupní a výstupní napětí transformátoru.

Ceník pronájmu transformátorů je rozdělen dle typu a stáří transformátoru:

  • trafo standard - transformátor s konzervátorem, bez garance ztrát naprázdno a nakrátko
  • trafo hermetizované - transformátor se sníženými ztrátami naprázdno a nakrátko. Nový stroj nebo použitý po repasi. Hermetizované bezúdržbové provedení.

Informace, objednávky:

Irena Machalová, vedoucí obchodu
Email: machalova@trafocz.cz
tel: +420 492 112 333