Nytro Lyra X transformátorový olej

Transformátorový inhibovaný naftenický olej Nynas z kategorie high - grade olejů.

Vysoká oxidační stabilita a antikorozivní ingredience zaručují bezkonkurenční vlastnosti tohoto celosvětově nejpoužívanějšího transformátorového oleje. Vyrobeno z naftenické suroviny (na rozdíl od kvalitativně horších výrobků konkurence, které jsou ze suroviny parafinické). Olej je našim zákazníkům dodáván vysušený na parametry požadované ČSN pro provoz transformátorů. Pro odběr je nutná vlastní nádoba nebo kontejner, není v ceně.

Cena platí pro malé odběry pod hmotnost jednoho sudu (182 kg). Odběry celých sudů jsou za zvýhodněnou cenu.

Prodej libovolného množství, pouze do nádob dodaných zákazníkem (plastové bagy, kanystry, plechové sudy). Nádoby musí být čisté a vysušené. Maximální objem nádoby 200l.

Transformátorové oleje nezasíláme dopravní službou, možný je pouze osobní odběr do vlastních nádob!

Transformátorové oleje jsou u nás skladovány ve velkých nádržích v parametrech vhodných pro okamžité plnění do transformátorů, při odběru zákazník obdrží protokol z laboratoře olejů dokládající parametry oleje.

Upozornění:                                                                                                                                                                                                  Transformátorové oleje jsou určeny pouze pro použití k elektrotechnickým účelů, nesmí se používat k pohonu motorů nebo výrobě tepla.

Kód 201741
Dostupnost skladem

bez DPH 62

vč. DPH 75

Nytro Lyra X transformátorový olej

d2d160fe3f75c878acc7f0e89cf6bb5a.jpg

Nynas Lyra X - bezpečnostní list

Typ: PDF
Velikost: 300.1 kB

d8cbc6b5d2651b50ee57131106be9b8a.jpg

Nynas Lyra X - technický list

Typ: PDF
Velikost: 171.9 kB